מספרים עליי

"עברתי עם טלי תהליך הדרכה בשיטת אייכה "המורה כמגדלור". במהלך התקופה התמקדתי בתלמידים ספציפיים ולמדתי איך למפות את היכולות של אותם ילדים, איך לחזק את הקשר איתם ולהעצים אותם. התהליך נתן לי כלים להביא לידי ביטוי את מה שחשוב לי כמורה בדרך מכבדת, בהירה ואפקטיבית. הכלים שקיבלתי מטלי לא רק השפיעו על ההתנהגות של אותם תלמידים אלא ראיתי את ההשפעה שלהם על כל הכיתה. טלי לא רק מקצוענית אלא גם נעימה ורצינית. הרגשתי שלא רק למדתי כמורה אלא גם התעצמתי כאמא וכבן אדם. ממליצה בחום לכל מורה ולכל צוות חינוך."

איה אקר


"מומלץ בחום! אני ממש מודה על הקורס הזה. על האפשרות לעצור ולהתבונן, ללמוד, להבין וליישם יחד. הכלים שניתנו לי בקורס נותנים לי כיוון ומאפשרים לי התמודדות מיטבית בסיטואציות היום יומיות. מאפשרים לי מודעות, הכלה והורות הרבה יותר טובה. טלי סופר סבלנית, תמיד שם, תמיד אכפת לה ותמיד יש לה משהו חכם ומעשיר לומר. מקווה שאצליח לשמר ולהטמיע את מה שלמדתי בקורס. תודה טלי אין עלייך!"

לירון נופרבר


"אנחנו משתתפים בקורס הורות של טלי, המיועד לבני עשרה חודשים עד שנתיים. זה מדהים כמה שינויים קטנים שהכנסנו לשגרה שלנו בעקבות הייעוץ והמפגשים עם טלי הפכו את החיים שלנו לטובים יותר ואת ההורות שלנו לברורה יותר, בטוחה יותר. נושאים כמו מסכים, אוכל, גבולות ועוד המון דברים אחרים שמעסיקים את עולמנו קיבלו אצל טלי - משמעות, שייכות ואפשרות לקיים דיון באווירה פתוחה ונינוחה. תודה טלי על הקורס הזה ועל האפשרות לחוות את ההורות שלנו בצורה כזאת."

יולי פרבר בן דוד


*על תוכנית 'הורות מקדימה' "קורס חובה לכל הורה במדינת ישראל. קורס שיכול להפוך את כולנו לאנשים אסרטיביים יותר שמצליחים לפתור קונפליקטים מורכבים בדרכי נועם פשוטות ויעילות. תמיד ידעתי שאם בשביל להיות עורכת דין טובה צריך ללמוד הרבה, קל וחומר שבשביל להיות הורה טוב צריך ללמוד לא פחות. ומסתבר שיש הרבה מה ללמוד בתחום ההורות. השאלות מתחילות לצוץ כבר באזור גיל שנה, כאשר האוצר הקטן שלנו נהפך/כת מתינוק/ת לילד/ה עם רצונות, סקרנות, שובבות רבה ועוד הרבה תכונות נפלאות שלעתים... מתנגשות עם לו"זים כמו אמבטיה ואוכל או עם מוסכמות חברתיות מקובלות (כמו לא מרביצים ולא נושכים). למזלי מצאתי את טלי שהעניקה לי כלים באמצעותם הצלחתי לייצר מערכת יחסים מאד חיובית ובריאה עם בתי בת השנה וחצי. הדבר מתבטא בכך שאני מצליחה לשמור על מה שחשוב לי באורח החיים שלנו (לדוגמא להסכים ללכת מהגינה בשעה סבירה, לאכול ארוחת ערב מזינה ללא ממתקים, לא להיות כל הזמן על הידיים, להירדם לבד) – וכל זאת תוך שמירה על חיוך מתמיד של שתינו ואווירה טובה וחיובית בינינו. טלי לא רק מלמדת באופן תיאורטי את עקרונות היסוד של גישתה, אלא גם מלווה באופן אישי כל הורה והורה ועוזרת לו ליישם באופן פרטני את עקרונות היסוד בחיי היום יום עם ילדו. טלי כל הזמן אומרת שאנחנו, ההורים שבאים לקורס שלה, חלוצים בתחום ההורות. אך למעשה היא החלוצה האמיתית כאן. טלי הצליחה לייצר קורס אפקטיבי שגורם להורים להעניק לילדיהם את המתנה הכי טובה שאפשר לקבל."

אנה ספיר קוגן


"שפה חדשה שכל הורה צריך ללמוד אני הולכת לקורס הורות, לגילאי 10חודשים עד שנתיים, שיתפתי את הוריי וחברים.... מה? עכשיו? אבל הוא רק בן שנה, מה יש ללמוד? זה רק חלק מהתגובות שקיבלתי. אולי אני טועה התחיל קול פנימי לערער אותי והרי מדובר פה בסכום כסף, זמן שיש להשקיע (עם עבודה, משק בית, תינוק ולילות מקוטעים) וליישם למידה - ואני עייפה, טרודה ובערב יכולה רק לחשוב על מיטה חמה שתכיל אותי ואת העייפות שלי. איזה מזל שהלכתי!!! מזוחל מיירר מהמם שלי הוא התחיל ללכת, מאכלן של הכל הוא התחיל לברור, פתאום לא רוצה לשבת בכיסא, מקשת את גבו, בוכה... פתאום יש לי ילד, עם אופי, רצונות ברורים והעברת מסרים אבל אני לא לבד, טלי איתי והקבוצה המדהימה שהיא בנתה לנו, אז אני מקשיבה ויודעת למה הוא עושה את מה שהוא עושה ולומדת כלים לעזור לי לעזור לו לעזור לנו לחיות בהרמוניה ובכיף ועם גבולות ברורים והכל בטובבבבבב. איזה מזל שלא הקשבתי לאותו קול פנימי פנימי שניסה לערער אותי. בקורס אני לומדת כלים שלא הייתי לומדת או מבינה בשום מקום אחר (ואני יודעת הרי חיפשתי מלא וטלי היא היחידה שעושה קורסים שמותאמים לגיל הזה) ואני חומדת שפה חדשה, שפה שאני מאחלת לכל הורה לדעת - בשבילם ובשביל הילדים, זו מתנה לחיים! אז תודה טלי! תודה על ההקשבה, המפגשים, השיחות הפרטיות, האיכפתיות שלך והעובדה שאת לא מוותרת לי וממשיכה לשאול, להתעניין ולעזור. החיים של יהונתן ושלי שונים לטובה בזכותך ואני מקווה שתמשיכי ללוות אותנו עוד שנים ארוכות. "

ענת טל


רק כשאתה הופך להיות הורה אתה מבין כמה אתה לא מבין וכמה זה מורכב.. ואיך זה שלא מלמדים אותנו איך להתמודד עם מצבים בצורה נכונה, מלמדת, מעשירה, מאדירה, מכוונת. איך לתת לאוצרות הקטנים שלנו ארגז של כלים להתמודד עם חיים מלאי אתגר, החלטות, גבולות ולקיחת אחריות. לא האמנתי שאפשר להתחיל להשריש את הערכים האלו לפצפון בן 10 חודשים עד שפגשתי את טלי. טלי חשפה בפני עולם לא מוכר שמספר מחדש ומגדיר שוב את המילה ״חינוך״. חבל שאין סאונד לאסימונים שנופלים בזמן שהיא מספרת את התורה הזו - בחיוך וקסם אישי משלה שמשאיר אותך צמא לעוד ועוד ידע שמביא אותך למקומות שלמים ומחזקים בהורות. תודה לך טלי על חוויה שלימדה אותי כל כך הרבה, תודה שאת המגדלור הכי מאיר ומכוון.

זהבית ריבה


"טלי המהממת שלנו, תודה רבה על מפגשים מעצימים בעלי חשיבות כל כך רבה!! קיבלנו כלים להעצמת הדרך ההורית שלנו, במסגרת היכולות שלנו, הצלחנו לתת מענה להרבה מקומות שהיו בעלי סימני שאלה אצלנו, והכי חשוב- כיף לנו אנחנו מרגישים שיש בידינו את הדרך הטובה ואנו כמובן נמשיך קדימה עם טלי!! במפגשים טלי היתה קשובה ונתנה את המקום לשאלות ותשובות, כיוונה אותנו למקומות הנכונים והכי חשוב- תמיד כאן בשבילנו! תודה טלי! את אלופה!!!"

מעיין פלדמוס


"מכינים אותנו לכתה א', לחטיבה, לתיכון... אומרים שזה יהיה מאתגר וגם קשה. מכינים אותנו לצבא, לאוניברסיטה, לחיים. אבל אף אחד לא מכין אותנו להיות הורים. אחרי 12 סשיינים צפופים, מרגשים, מעצימים וחוויתיים אני מרגישה שאני לא סתם אמא. אמא מגדלור. אמא שיודעת לשים את הגבול, אמא שיודעת מה היא רוצה ללמד את הילד שלה, אמא גאה ולא אמא פוחדת ומופחדת שנותנת לפעוט בן שנתיים שרק רוצה שיכוונו אותו לנהל אותה. ויחד עם זאת, עם הרבה רוך, סבלנות, הכלה וגמישות. בדיוקה אמא שחלמתי להיות. להיות אמא זו אחריות ולכן צריך ללמוד את זה. ואם כבר ללמוד אז מאמא שהיא לא רק אמא. היא גם מאמנת, היא גם אוזן קשבת, היא גם סוללת דרך שהיא בעצם שלך אבל איתך. אחת שמאמינה שהכל אפשר וזה באמת ככה. הכל אפשר ולפעמים זה אנחנו שמגבילים את עצמנו, או אולי תמיד. ממליצה באמת מכל הלב כי זה כל כך חשוב. זה הילדים שלנו. זה הפוליטיקאים, השוטרים, המדענים והחוקרים, הרופאים של דור העתיד. טלי תודה על הכל את מ-ד-ה-י-מ-ה!."

דנה מאיר


הגענו לטלי דרך המלצות ולאחר התלבטות קלה עם רצון לקבל עזרה וכיוון. אנחנו שמחים ביותר על כך שעשינו את הבחירה להגיע לתוכנית שלה. קיבלנו כל כך הרבה עצות וכלים שימושיים אבל יותר מהכל קיבלנו זווית ראיה חדשה על דברים - זווית שעוזרת גם לנו וגם לילד ותורמת מאוד לגידול שלו. בזכות הדברים שלמדנו בתוכנית אנחנו יודעים להתמודד טוב יותר עם המון מצבים וההסתכלות שלנו היא תמיד עם הפנים קדימה כלפי המטרות שאנחנו רוצים להשיג. בנוסף התוכנית מאוד מומלצת לזוגות כי היא עוזרת ליישר קו וליצור גישה משותפת בחינוך. טלי קשובה וזמינה לכל אורך הדרך, מלאה בחום וברגישות. מומלץ בחום!"

סיוון מור


"ממליצה בחום על סדנת הורות מקדימה של טלי! זה כל כך הגיוני ומתבקש שנלך ללמוד את נושא ההורות, שהוא תפקיד חיינו, עוד בשלבי ההורות המוקדמים. כל כך הגיוני שנקבל מבעוד מועד כלים חשובים בנושאים רבים כמו שייכות, דימוי עצמי, גבולות , דוגמא אישית, כישורים חברתיים, פינוק ועוד. כל כך הגיוני לייצר מראש תשתית נכונה ומיטיבה, בריאה ומגדלת, של מערכת יחסים משפחתית בה שני הצדדים ( הורים וילדים) מקבלים את המקום שלהם וטלי , אהובה, היא מגדלור בתחום האימון ההורי , בנתה את הסדנא נדבך על נדבך , בצורה מדויקת ומעבירה אותה בצורה ברורה ונעימה ועם ליווי חם וחומל לאורך כל הדרך. שוב ממליצה מכל הלב!!!"

טל הראל


"אנחנו ממליצים בחום על סדנת הורות מקדימה של טלי! התוכנית מעשירה ומעוררת מחשבה ולמדנו ממנה המון. בעיקר קיבלנו כלים להעצמה שלנו כהורים והמון ידע בכל הקשור לגידול ילדים, חיזוק הערך העצמי שלהם וגבולות. תודה טלי על הליווי והסדנה הכיפית שהעברת לנו "

הילה פדלון


"חייבת לספר לכם על הסדנה של טלי. בעלי ואני לקראת סיום הסדנה וממש שמחים שנרשמנו! היה חשוב לנו כהורים לא "לזרום" בחינוך ובהורות ובאמת ללמוד להגיב ולהתנהג "נכון". כמות הכלים שאנחנו מקבלים אצל טלי מטורפת! יש הרבה דברים שנשמעים מובנים מאליו ופתאום אנחנו מבינים את החשיבות והתרומה שלהם לילד. לומדים באמת לחשוב ולקבל החלטות זוגיות מושכלות בנושאי חינוך וגבולות. אני יכולה להגיד בפה מלא שזו אחת ההחלטות הטובות שלקחנו. ממש ממליצה לקרוא ולדבר עם טלי. שהיא לכשעצמה מדהימה ומקצועית ומלאת ידע ויצירתיות!"

ליבת דובדבני


"חשבנו רבות לפני שהתחלנו, אולי זה מוקדם מדי בשבילנו?! אולי בן קטן מדי וזה עוד כלל לא רלוונטי?! אבל בסוף הכל התחבר. התזמון היה מושלם! ומפגישה לפגישה הדברים התבהרו וראינו שאנחנו נתקלים בהם כל הזמן ביום ביום מבלי לשים לב. מילת המפתח בשבילנו הייתה: מודעות. הורות זה עבודה, ללא ספק. וכמו בכל תחום הידע שלך תמיד יקנה לך יתרון, ועוד שזה נוגע למשפחה שלך אז בכלל זכית. אין ספק שזכינו! הקמנו לנו קבוצה משפחתית קטנה ואינטימית עם טלי. בקיצור, מומלץ בחום ושווה כל השקעה "

מיה פרי


להמלצות נוספות בדקו את הפייסבוק והאינסטגרם שלי (למעלה בצד שמאל :)